0
0
0

Вимпел 1л стимулятор росту

Відгуки:
(3)
  • Виробник: Долина
  • Код товару: Стимулятор росту
  • Артикул: SVIM1000DOL
  • Наявність: В наявності
345.00грн.
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Діюча Речовина: Багатоатомні спирти не менше 300 г/л
Упаковка, Тара: 1л, 10 л

Випел 2 

Стимулятор росту вимпел розроблений на основі природно синтетиних компонентів, завядки чому Вимпелом можливо обробляти, як у вегетаційному періоді так для обробки насіння.

Виробник - Підприемство "Долина"

Ціна 10 л каністри 2900 гривень 100% оплата

Норма вират на 1 сотку

10 грам на 5 л води 1 сотку по вегетації

Картопля 10-20 мл на 10 л води. в період сходів до цвітіння

Морква, Буряк 10-20 мл на 10 л води, починаючи з фази кущіння в період активного росту проводити обробку 2-3 рази

Овочі та баштанні 10-20 мл на 10 л води , починаючи з фази бутонізації, проводити обробку 2-3 рази

Ягоди, Сади 10-20 мл на 10 л води, починаючи з появи листя, 2 л на молоде дерево та 5 л на стандартне дерево


Норма для обробки бульб картоплі перед посадкою

на 1 літр води додаємо 30 мл Вимпелу, цього розчину вистарчить на 25-30 кг картоплі ( посівного матеріалу приб.на 1 сотку) 

Норма для обробки насіння овочів

на 1 літр води додаємо 20 мл Вимпелу. замочуємо насіння протягом 90-180 хв


Увага! препарат широко застосовують разом із пестицидами, завдяки особливому складу обробки можна проводити при +5С, що дає змогу стимулювати і захищати ваші рослини уже в ранній період.


При зберіганні у холодному приміщенні, препарат набуває вязкий слаботекучий стан, але при переміщенні у тепле приміщення стає рідким!


ПЕРЕВАГИ СТИМУЛЯТОРУ РОСТУ ВИМПЕЛ


- стимулятор росту рослини, що дає можливість рослині стимулювати свій ріст, розвивати кореневу систему та листовий апарат, завдяки чому ви отримуете збільшення врожаю та високу якість плодів.


- Адаптоген, рослина може адаптоватись до складних погодніх умов, спека, приморозки тощо, що значить стабільсть росту рослини та виживання рослини в складних умовах і в кінці отримати повноціний врожай!


- Кріопротектор, дає можливість рослині витримувати короткі заморозки те перепади низьких температур, прапарат вимпел не замерзає він приймає густу форму, так і у рослині при попадані Вимпелу у середину рослини при низьких температурах, сік рослини не кристалізуеться в ксилемі та флоемі, таким чином не руйнує тканини рослини, завдяки чому культура виживає та приносить врожай!


- Прилипач, транспортер - Препарат має властивості прилипача, завдяки чому його активно застосовують із пестицидами, наприклад при обробці проти шкідників врожаю, препарат допомагає препаратам швидше та більше проникати у рослину завдяки чому, ефективність роботи інсектицидів та фунгіцидів значно зростає, що дає можливість ефективно захистити рослину.

Купити Стимулятор росту Вимпел можна в Мелітополі, Харкові, Дніпрі, Маріуполі, Токмаку Запоріжжі, Полтаві, Новомосковську, Павлограді, Одесі, Миколаєві, Кривому рогу, Кіровограді, Києві, Кременчуці, Кропивницькому, Хмельницькому, Тернополі, Хусті, Ужгороді, Львові та інших населених пунктах де є такі перевізники, як Делівері. та інші перевізники вашого міста. 

Теги: Стимулятор росту рослин, Стимулятор роста растений, Вимпел, Вымпел 1 литр, вимпел 2

Характеристики
Загальні
Діюча Речовина Багатоатомні спирти не менше 300 г/л
Упаковка, Тара 1л, 10 л
Відгуки (3)
Маша
Маша
06.06.2021
Препарат уже миллион раз доказал что, он работает, и там действуешее вещетво уже совсем другое, также у Долины хороший мультик в есть в продаже, как по мне боле и не нужно, спасибо, куплю у Вас в 22 году спасибо!
Відповідь адміністратора
Дякуємо за відгук!
Анжела
Анжела
11.02.2021
решила купить Вымпел в Днепре, очень порадовало что долго искать не пришлось, купила вымпел в каком-то специализированном магазине семян возле озерки. порекомендовали мне его мои соседи по дачи, но я как то не обратила внимание, потом увидела рекламу в интернете, вспомнила и решила купить итак что огорчило Цена я заплатила около 345 гривен за 1 литр этого стимулятора роста, достаточно дорого, разница на литре в два раза, что порадовало, расход на сотку 10 мл, правда в итоге осталось много лишнего, но остатки я распродала соседям, и оставила на следующий, год. обрабатывала все, это был для меня и как стимулятор роста и как прилипатель, очень хорошо показал себя при засухе, от которых у меня начали страдать помидоры, после обработки, ситуация явно улучшилась, томаты стали зеленее, листья выпрямились, а соседей в это время была плачевная, ситуация, были обработки по винограду совместно с пестицидами, виноград был просто отличный без болячек, пятен и прочей нечести.
Валентин
Валентин
11.08.2018
Стимулятор росту вимпел використовую вже досить давно, колись побачив рекламу і придбав у найближчому магазині насіння, вимпел має в собі досить багато корисних функцій, і стимулятор і прилипач і протруйник ітд, беру 1 літрову пляшку на сезон, мені вистарчає, ще дружина надбирає на домашні квіти у вазонках.

Лічільник