Курс Валют
Погода
Погода
 

Стоп Амброзія р. (Амброз-стоп)

45.00 грн.
Модель: гербіциди
Наявність: 2000

Швидке замовлення

Будь ласка вкажіть номер телефону для того, щоб ми могли з Вами звязатись

Амброз-стоп Природний препарат контактоної дії для боротьби з амброзією та іншими бур’янами

 

Повінстью безпечний для людей флори та фауни

Екологічний природний препарат для боротьби з амброзією та іншими бур’янами, яким можна працювати поблизу людей

При обробці  амброзії стає неалергенною і нефертильною, тобто її насіння вже не спроможне до розмноження і не буде викликати нездужання у людей. Препарат має контактну дію.  Потрапляючи на листя молодих рослин викликає в’янення листового апарату.

Створений на основі природного мінералу, не містить гербіцидів чи будь яких хімічних небезпечних сполук, і для людини не тільки безпечний, вибухобезпечний не горить, токсичних сполук у повітряному середовищі і стічних водах у присутності інших речовин не утворює.

Спосіб застосування для боротьби з амброзією: Даний розчин готовий до використання. Препарат використовують для у період активного росту рослини. Обприскування молодих сходів проводять за допомогою ранцевого обприскувача або спеціальної техніки. Препарат має контактну дію тому обов’язково має вкрити усю поверхню листового апарату

Норма Використання

Витрата готового розчину залежить від росту та густоти шкідливого об’єкту –2,5-5 літрів на сотку.

Через деякий час (4-5 годин) потрібно перевірити якість проведеної роботи, якщо десь є прогавини потрбіно зробити до обприскування шкідливого об’єкту. Загибель настане через 3-4 дні, це можна побачити по білим некрізним плямам на бур’яні, в зв’язку з тим, що насіння амброзії в грунті є в достатній кількості, вона буде постійно проростати, і для профілактики обробку варто повторювати на протязі квітня-липень.   

Інший варіант застосування - це обприскування амброзії препаратом «Стоп-Амброзія» перед цвітінням (знищується фертильність і пилок стає неалергенним). Можливе використання в самому початку цвітіння. В активній фазі цвітіння використовувати цей препарат для боротьби вже запізно.

Цей метод для знищення амброзії за допомогою препарату СТОП-Амброзія, зовсім простий, зручний та ефективний, оскільки це готовий продукт, який готовий до застосування, для цього потрібен тільки обприскувач і саме головне це повна безпека, для людей, бджіл, тварини і інших живих організмів.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

Амброзія викиду насіння яке здатне зберігатись у грунті на протязі багатьох років, тому нажаль ріст амброзії потрібно буде контролювати і на слідуючи роки, захищаючи себе від впливу алергенів.

Кількість амброзії на ділянці буде зменшуватися, але рекомендується хоча б раз у сезон протягом наступних років проходити по ділянці і виривати рослини із коренем, які зрідка будуть проростати, щоб не дати їм зацвісти, також бажано такі роботи проводити разом із Вашими сусідами, тому як цвітіння на їхній ділянці приведуть до того, що насіння знесеться на вашу ділянку.  

Пам'ятайте: один кущ амброзії може дати до 100 000 насінин, а насіння це може проростати протягом 40 років.

Техніка безпеки та умови зберігання: Під час обробки використовуйте засоби індивідуального захисту. При потраплянні розчину на слизові оболонки, промийте великою кількістю води. При необхідності звернутися до лікаря. Уникайте контакту з їжею. Можливе утворення осаду. При зберіганні препарату слід уникати температур менше -15 градусів, що може стати причиною кристалізації та руйнування тари. Проте, кристалізація не призведе до зменшення фізіологічного ефекту.

Купити Стоп Амброзія можна в Полтаві, Дніпрі, Запоріжжі, Сумах, Києві, Черкасах, Кривому розі, Кропивницькому, Хмельницькому, Львові, Тернополі, Стрию, Павлограді, Новомосковську, Нікополі, Мелітополі, Бердянську, Ужгороді, Вінниці, Білій Церкві, Фастові, Васильківці та інших населених пунктах де є такі перевізники, як Нова пошта, Делівері, Інтайм (В окремих випадках Укрпошта при невеликих замовленнях), при великих замовленнях можлива безкоштовна доставка вирішуйте це питання із нашими менеджерами за тел. 067-582-99-33 або 095-582-99-33.  

 

Владимир К****й 18 Jan 2021
4  5 !
Покупал препарат для уничтожения амброзии, участок у нас небольшой около 5 соток, взял 10 литров, химическими препаратами работать не хотел так как рядом дом, соседи а этот безопасный, через 4 дня амброзия пожелтела, потом почернела и загнулись, важно обрабатывать до цветения, что бы исключить возможность размножения абмброзии

Андрій Ч****к 11 Apr 2020
3  5 !
Купляв минулим літом, добре працює, але знищує тільки надкоріневу частину, корінь залишається живим, плюс екологічно чистий, мінус дорого, не знищує усю рослину повністю, не знаю, я краще дешевшим економічним способом буду прцювать, хімія є хімія і дешево!

Василь 25 Feb 2020
2  5 !
Это очень дорого, гораздо проще и дешевле уничтожить амброзию химическими средствами, типа раундап, ураган, отаман или Клир 480, желательно это сделать когда амброзия молодая, насчёт того что это химия, вы же не будете есть эту амброзию, а в земле этот препарат не накапливается, а даже и если вы обработаете стоп амброзией то соседи ваши все равно работают химией, и по грунтовым водам к вам все прийдет

Олексій А*****н 12 Feb 2020
4  5 !
Так я брав цей препарат Стоп Амброзія, так є мінус це дорого, але товарищі! це безпечно, так дорого не кожен зможе дозволити, але це ЕКО чистота! десь на 5 день плями некрозу руйнуьть Амброзію, і все все алергічне відступає, дуже якось сподобалось! ставлю 4 зірки тільки із за ціни

Александр 12 Feb 2020
5  5 !
BischoMAG - екологічно безпечний засіб природнього походження, який призначений для підтримування здорового фітосанітарного стану зелених ландшафтів і відкритих територій населених пунктів, узбічь дорожньої інфраструктури від шкідливого впливу карантинної бур’янистої рослинності (різновид амброзії).

Валентина Г*****а 12 Feb 2020
4  5 !
Решила купить Стоп Амброзия для своего участка, итак давайте начнем с плюсов, препарат биологический, а значит он не вредный для человека, животных, и внуков которые бегают летом по вашему участку, препарат эффективный на 4-тые сутки, растение уже были практически сожены препаратом, что дает возможность практически моментально остановить алергены которые распространяються на людей. из минусов, цена производитель рекомендует 2-4 литра на 1 сотку при 4 литрах это 200 гривен? если нужно 3 сотки 600 гривен, ум вобще есть? химическим средством Раундап или аналогом себестоимость одной сотки будет всего в 25 гривен, что в 10 раз дешевле, единственный плюс это екологичность препарата, кстати на этом сайте предлагают, аналогичный препарат, Стоп-Сорняк за меньшие деньги при норме 3 литра на 1 сотку, но цена около 25 гривен и бесплатную доставку от 40 литров, так если скинуться соседями то можно существенно с экономить.

Альберт Л******н 09 Oct 2018
5  5 !
Мучаюсь с амброзией уже много лет подряд, химическими средствами типа раундапа не обрабатываю потому что амброзия находится недалеко возле дома да и не хочеться хим.средствами обрабаывать мы привыкли к еко земледелию. Весной снова задумался как уничтожить амброзию? руками уже честно устал вырывать, и тут подвернулася реклама перепарат стоп-амброзия, написано что чисто биология, решился взять, 5 литров сразу для соседей тоже, перепарат сразу готов к использованию нет необходимости что-то мешать с водой, просто заливаеш в ранец и вперед, я относился довольно скептически, но каково было мое удивление утром когда я увидел первый результат, растение "Опустило руки" через 3 дня на амброзии появились белые мертвые пятна, чуть позже она полностью засохла, правда пробивались из земли новые растки я тоже их обрабатывал или если мало старым способом просто вырывал, однозначно хороший препарат и самое главное не опасный для здоровя! берите будете очень довольны!

Написати відгук

Ваше Імя:


Ваш Відгук: Увага: HTML не підтримуєтся! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код вказаний на мал.:
Аналоги (1)
Мітки:

Швидке замовлення
Будь ласка вкажіть номер телефону для того, щоб ми могли з Вами звязатись