0
0
0

Амброз-Стоп! (Стоп-Амброзія) Біологічний Гербіцид

БІО ПРЕПАРАТ!
Відгуки:
(7)
  • Код товару: BIOAS20lFOP
  • Артикул: GAS10lNEV
  • Наявність: Немає на складі
38.00грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Препаративна форма: водний розчин
Краiна : Україна
Тип Препарату: Контактної дії
Безкоштовна: при замволені від 10 л
Рослини що обробляються: Амброзія для знищення
Перевізник: Нова пошта
Екологічний природний препарат для боротьби з амброзією та іншими бур’янами, яким можна працювати поблизу людей

На розлив від 5 л!

При обробці  амброзії стає неалергенною і нефертильною, тобто її насіння вже не спроможне до розмноження і не буде викликати нездужання у людей. Препарат має контактну дію.  Потрапляючи на листя молодих рослин викликає в’янення листового апарату.

Створений на основі природного мінералу, не містить гербіцидів чи будь яких хімічних небезпечних сполук, і для людини не тільки безпечний, вибухобезпечний не горить, токсичних сполук у повітряному середовищі і стічних водах у присутності інших речовин не утворює.

Спосіб застосування для боротьби з амброзією: Даний розчин готовий до використання. Препарат використовують для у період активного росту рослини. Обприскування молодих сходів проводять за допомогою ранцевого обприскувача або спеціальної техніки. Препарат має контактну дію тому обов’язково має вкрити усю поверхню листового апарату

Норма Використання

Витрата готового розчину залежить від росту та густоти шкідливого об’єкту –2,5-5 літрів на сотку.

Через деякий час (4-5 годин) потрібно перевірити якість проведеної роботи, якщо десь є прогавини потрбіно зробити до обприскування шкідливого об’єкту. Загибель настане через 3-4 дні, це можна побачити по білим некрізним плямам на бур’яні, в зв’язку з тим, що насіння амброзії в грунті є в достатній кількості, вона буде постійно проростати, і для профілактики обробку варто повторювати на протязі квітня-липень.   

Інший варіант застосування - це обприскування амброзії препаратом «Стоп-Амброзія» перед цвітінням (знищується фертильність і пилок стає неалергенним). Можливе використання в самому початку цвітіння. В активній фазі цвітіння використовувати цей препарат для боротьби вже запізно.

Цей метод для знищення амброзії за допомогою препарату СТОП-Амброзія, зовсім простий, зручний та ефективний, оскільки це готовий продукт, який готовий до застосування, для цього потрібен тільки обприскувач і саме головне це повна безпека, для людей, бджіл, тварини і інших живих організмів.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

Амброзія викиду насіння яке здатне зберігатись у грунті на протязі багатьох років, тому нажаль ріст амброзії потрібно буде контролювати і на слідуючи роки, захищаючи себе від впливу алергенів.

Кількість амброзії на ділянці буде зменшуватися, але рекомендується хоча б раз у сезон протягом наступних років проходити по ділянці і виривати рослини із коренем, які зрідка будуть проростати, щоб не дати їм зацвісти, також бажано такі роботи проводити разом із Вашими сусідами, тому як цвітіння на їхній ділянці приведуть до того, що насіння знесеться на вашу ділянку.  

Пам'ятайте: один кущ амброзії може дати до 100 000 насінин, а насіння це може проростати протягом 40 років.

Техніка безпеки та умови зберігання: Під час обробки використовуйте засоби індивідуального захисту. При потраплянні розчину на слизові оболонки, промийте великою кількістю води. При необхідності звернутися до лікаря. Уникайте контакту з їжею. Можливе утворення осаду. При зберіганні препарату слід уникати температур менше -15 градусів, що може стати причиною кристалізації та руйнування тари. Проте, кристалізація не призведе до зменшення фізіологічного ефекту.

Купити Стоп Амброзія Амброз-Стоп можна в Полтаві, Дніпрі, Запоріжжі, Сумах, Києві, Черкасах, Кривому розі, Кропивницькому, Хмельницькому, Львові, Тернополі, Стрию, Павлограді, Новомосковську, Нікополі, Мелітополі, Бердянську, Ужгороді, Вінниці, Білій Церкві, Фастові, Васильківці та інших населених пунктах де є такі перевізники, як Нова пошта, Делівері, Інтайм (В окремих випадках Укрпошта при невеликих замовленнях), при великих замовленнях можлива безкоштовна доставка вирішуйте це питання із нашими менеджерами за тел. 067-383-83-76. 050-383-83-76

Теги: Средство от Амброзии, Засіб від Амброзії, как уничтожить Амброзию, як знищити Амброзію

Характеристики
Загальні
Препаративна форма водний розчин
Краiна Україна
Тип Препарату Контактної дії
Рослини що обробляються Амброзія для знищення
Доставка і оплата
Безкоштовна при замволені від 10 л
Перевізник Нова пошта
Відгуки (7)
Світлана
Світлана
13.08.2021
Доброго дня! підскажіть а ви можете 2 літри продати, більше не потрібно просто.
Відповідь адміністратора
Доброго дня! так зможемо, правда це буде перелито в звичайну 2 літрову пляшку, не фабричне пакування
Назар
Назар
01.08.2021
Купляв в цьому році Амброз-Стоп для знищення амброзії в мене 2 сотки, використав пів каністри, знищило її, аж чорна стояла, правда кажуть, зо буде відростать, ну запас в мене є, працює дуже добре, не дуже дорого, як на два роки.
Иван
Иван
12.06.2021
Покупал препарат для уничтожения амброзии, участок у нас небольшой около 5 соток, взял 10 литров, химическими препаратами работать не хотел так как рядом дом, соседи а этот безопасный, через 4 дня амброзия пожелтела, потом почернела и загнулись, важно обрабатывать до цветения, что бы исключить возможность размножения абмброзии
Василий
Василий
12.02.2021
Это очень дорого, гораздо проще и дешевле уничтожить амброзию химическими средствами, типа раундап, ураган, отаман или Клир 480, желательно это сделать когда амброзия молодая, насчёт того что это химия, вы же не будете есть эту амброзию, а в земле этот препарат не накапливается, а даже и если вы обработаете стоп амброзией то соседи ваши все равно работают химией, и по грунтовым водам к вам все прийдет
Відповідь адміністратора
Дякуємо за відгук, кожен робить свій висновок і вибір.
Валентина
Валентина
12.09.2020
Решила купить Стоп Амброзия для своего участка, итак давайте начнем с плюсов, препарат биологический, а значит он не вредный для человека, животных, и внуков которые бегают летом по вашему участку, препарат эффективный на 4-тые сутки, растение уже были практически сожены препаратом, что дает возможность практически моментально остановить алергены которые распространяються на людей. из минусов, цена производитель рекомендует 2-4 литра на 1 сотку при 4 литрах это 200 гривен? если нужно 3 сотки 600 гривен, ум вобще есть? химическим средством Раундап или аналогом себестоимость одной сотки будет всего в 25 гривен, что в 10 раз дешевле, единственный плюс это екологичность препарата, кстати на этом сайте предлагают, аналогичный препарат, Стоп-Сорняк за меньшие деньги при норме 3 литра на 1 сотку, но цена около 25 гривен и бесплатную доставку от 40 литров, так если скинуться соседями то можно существенно с экономить.