0
0
0

Стомп 330 грунтовий гербіцид для цибулі і часнику

Хіт Продаж!!!
Відгуки:
(3)
  • Виробник: Basf
  • Код товару: гербіцид
  • Наявність: В наявності
92.00грн.
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Діюча Речовина: пендіметалін 330 г/л
Упаковка, Тара: 100 мл
Норма Витрат: 100 мл на 10 л води, можна обробити 2 сотки грунту перед посівом
Культури що обробляються: Капуста, Томати, Цибуля, часник, Буряк, кукурудза, Морква, Картопля, Горох
Сектор застосування: дача, город

Стом грунтовий гербіцид для цибцлі та чесноку


не вимагає негайної заробки у грунт, та проведення механічної обробки міжрядь

один препарат закриває багато культур

найширший спектр бурянів який здатний закрити Стомп


Характеристика Стомп® 330 Стомп® 330 (пендиметалін), селективний гербіцид на основі динітроаніліну, має чудову ефективність у боротьбі з широким спектром однорічних широколистих бур’янів та злакових трав у посівах багатьох сільськогосподарських та плодоовочевих культур.


Стомп®330 здійснює інгібуючий вплив на паростки чутливих бур’янів на ранній стадії їх розвитку. Вони гинуть невдовзі після проростання або після появи сходів. Механізм дії Стомп® 330 Гербіцид Стомп® 330 (пендиметалін) інгібує (гальмує) як поділ клітин, так і їх подовження в меристемах паростків і коренів чутливих рослин. Після поглинання коренями гальмується ріст як коренів, так і пагонів; в останніх спостерігається вторинний ефект, оскільки транслокація гербіциду від кореня до пагона (паростка) носить обмежений характер. Ріст пригнічується безпосередньо одразу після поглинання через пагін (однодольні рослини) або під сім’ядольне коліно або гіпокотиль (дводольні рослини). Рослини, що піддавались обробці, гинуть невдовзі після проростання або після появи сходів із ґрунту. Саме проростання не інгібується. Загалом внесення гербіциду Стомп® 330 підвищує активність проти однодольних рослину разі заробки в ґрунт, однак заробка в ґрунт знижує ефективність проти дводольних рослин через різне розташування чутливих меристем. Стомп® 330 також ефективний при післясходовому внесенні, коли деякі однорічні злакові бур’яни перебувають у стадії – 1–5 листків і коли широколисті бур’яни мають до двох справжніх листків. Стомп® 330 не знищує багаторічні або добре вкорінені бур’яни. Дводольні бур’яни: бур’яни, які зійшли, повністю припиняються в рості, мають інтенсивний зелений колір та шкіроподібні сім’ядолі. У дводольних бур’янів гіпокотиль – найчутливіше місце для поглинання діючої речовини гербіциду.


Вибірковість


Сіяні культури: толерантність до гербіциду Стомп® 330 може бути фізіологічною або позиційною. У разі фізіологічної селективності (вибірковості) дії можна сміливо сіяти сільськогосподарські культури в ґрунт, оброблений гербіцидом Стомп® 330 методом передпосівного внесення із заробкою в ґрунт. Для випадку позиційної толерантності гербіцид не слід заробляти в ґрунт (за винятком дуже дрібної заробки), оскільки вибірковість дії заснована на розміщенні насіння нижче шару з гербіцидом (цибуля, картопля). Фітотоксичність для випадку позиційної толерантності спостерігається, коли: насіння внесене в ґрунт на недостатню глибину; сильні дощові опади випадають після обробки легких ґрунтів і зміщують гербіцид нижче, доводячи його до рівня розміщення насіння; погана підготовка насіннєвого ложа (грядок) та/або неадекватні операції посіву (посадки) не дозволяють мати достатнє покриття насіння; пошкодження стійких рослин може бути у вигляді утворень наростів та потовщень на коренях, ламкості стебла. Культури з пересадкою у відкритий ґрунт: Гербіцид Стомп® 330 можна вносити до висадки як поверхневу обробку або із заробкою в ґрунт, не спричиняючи цим фітотоксичність. Ґрунт має бути вільним від бур’янів і залишків рослинності до моменту обробки гербіцидом.При досходовому внесенні поверхня поля неповинна мати великих грудочок та рослинних решток. Гербіцид Стомп® 330 особливо добре використовувати для боротьби з бур’янами на посівах цибулі Досходове внесення Рослинні рештки мають бути зароблені до обробки поля гербіцидом.


Гербіцид бажано внести одразу після сівби або протягом 5 днів після посіву. Найкраща ґрунтова дія проявляється після дощів 10–20 мм впродовж 7 днів після обробки поля гербіцидом. У разі відсутності опадів дощування допоможе проникнути гербіциду в зону проростання бур’янів та збільшить ґрунтову дію препарату. Допосівне внесення Допосівне внесення застосовується тільки для культур, які мають фізіологічну стійкість до Стомп® 330. При допосівному внесенні поверхня поля не повинна мати великих грудочок та рослинних решток. Рослинні рештки та вегетуючі бур’яни мають бути зароблені на глибину 10–15 см до обробки поля гербіцидом. Внесення гербіциду може бути від 7 днів до сівби або перед посівом. Заробка препарату можлива протягом 5 днів після внесення. За дуже високої температури цей період може бути скорочений. В разі випадання опадів у кількості 10–20 мм в період до 5 днів після внесення гербіциду та перед механічною заробкою препарату; механічна заробка надалі непотрібна. Післясходове внесення Післясходове внесення застосовується в багатьох країнах на багатьох культурах. Такі культури, як цибуля, морква, петрушка добре переносять післясходову обробку Стомп® 330. Стомп® 330 належить до гербіцидів, які мають незначну випаровуваність та водорозчинність, тому він завжди є в тому самому місці, де його внесли та майже не рухається в ґрунті.


купити Стомп в Дніпрі, Полтаві, Сумах, Києві, Львові, Запоріжжі, Павлограді, Маріуполі, Нікополі, Черкасах, Вінниці, Хмельницькому, Білій Церкві, Стрию, Одесі, Миколаеві, Умані, Тернополі, Кропивницьокому, Кривому розі, Білій Церкві, Луцьку, Ковелі, Прилуки, Коломиї, Фастові Івано-Франківську, Рівному  та інших містах України скориштавсь послугами перевізника Нова пошта

Теги: гербцид для чеснока, Цибулі

Характеристики
Загальні
Діюча Речовина пендіметалін 330 г/л
Упаковка, Тара 100 мл
Норма Витрат 100 мл на 10 л води, можна обробити 2 сотки грунту перед посівом
Культури що обробляються Капуста, Томати, Цибуля, часник, Буряк, кукурудза, Морква, Картопля, Горох
Сектор застосування дача, город
Відгуки (3)
Володя С*****к
Володя С*****к
28.01.2023
Купляв стом в цьому магазині на розлив, якість відмінна, відправили швидко, в цьому році теж буду брати стомп, але вже у більшій тарі по 500 мл.
Відповідь адміністратора
Доброго дня чекаємо на ваші замовлення, стомп 500 мл і 1 л є в продажу з оригінальної фабричної тари
Ірина
Ірина
02.10.2022
Довго сумнівалась, чи то справжній препарат, продавець сказав, що оригінальний але на розлив, знайомий який займаться хім продуктами для рослин сказав, що немає оригінальної тари в 100 мл, купила для чесноку, результатом, залишались задоволена, ціною теж, всередині густий коричневий концетрат який при розмішуванні з водою стаю світло жовтим, ціна теж хороша, відправили швидко я взяла 5 шт сплатила на картку і продавець безкоштовно відправив, дякую!
Відповідь адміністратора
Ірина дякуємо вам за довіру так гарний відгук, чекаємо Вас у настопному сезоні, гарних врожаїв!
Олег
Олег
12.02.2022
После того как исчез Тотрил, стомп и гоал еденственіе препараты которые могут защитить чеснок