0
0
0

Пасліній 100 мл

Відгуки:
(2)
  • Виробник: Долина
  • Код товару: Стимулятор росту
  • Артикул: SPAS100DOL
  • Наявність: В наявності
1 420.00грн.
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Діюча Речовина: Солі аміноспиртів із заміщеними феноксіоцтовими кислотами 55 г/л
Упаковка, Тара: 100 мл
Краiна : Україна
Норма Витрат: 100 мл на 1 Га
Тип Препарату: Стимулятор Росту
Цільовий об`єкт: Томат, Баклажан
Призначення: Стимуляція росту Томатів, Бакалажан
Сектор застосування: Агропромисловий сектор, Сад та город

Пасліній 100 мл

Препарат призначений для якісного завязування плодів помідорів, баклажанів, перців та інших Пасльонових культур


Норма витрат на 1 сотку - 1 мл на 10 л води Увага не перевищувати норму препарату, яка рекомендована виробником!

Обробку проводити під час цвітіння!

При вирощуванні пасльонових культур в осінньо-зимово-весняний період в умовах теплиць часто порушується процес плодоутворення, що обумовлюється коротким днем, недостатньою інтенсивністю світла, температурним режимом. У відкритому грунті існують два критичних періоду, при яких не відбувається зав'язування плодів: знижені нічні температури, а також спека і сухість повітря. При несприятливих умовах ростові речовини в рослинах утворюються в недостатній кількості або зовсім не утворюються. А це призводить до того, що кисті не запліднюються або опадають через нестачу поживних речовин.


Новий препарат ПАСЛІНІЙ® містить в своєму складі аналоги природних регуляторів росту пасльонових культур: томата, перцю і баклажана. ПАСЛІНІЙ® проявляє чітко виражений аттрагірующій (від лат. Attractio - залучення) ефект. Клітини освітньої тканини (меристеми) «привертають» до себе поживні речовини і воду, забезпечуючи ефективність фізіологічних процесів і швидкий ріст плодів. Внаслідок інтенсивного надходження поживних речовин до активно зростаючим репродуктивним органам відбувається перерозподіл пластичних речовин, викликає зсув співвідношення між вегетативними і репродуктивними органами на користь плодів.


Таким чином, стимулятор росту ПАСЛІНІЙ® покращує зав'язування плодів томата, перцю, баклажана, особливо при несприятливих умовах, прискорює їх зростання і дозрівання. В результаті обробки препаратом ПАСЛІНІЙ® значно збільшується ранній урожай плодів (на 20 - 40% в залежності від сорту і умов вирощування), а загальний урожай збільшується на 45 - 95%. Підвищується якість вирощених плодів: вони більші і мають кращий смак за рахунок підвищеного вмісту сухої речовини, цукрів, мікроелементів і вітамінів.


Переваги використання препарату Пасліній

- значне поліпшення завязування плодів паслінових культур, особливо при несприятливих умовах, холод, відсутність потрібної кількості світла, спека тощо!

- Пришвидшення завязування плодів на 20-40%, це значить що ми зможемо отримати врожай на 7-10 днів раніше, це дає змогу попасти на ранній ринок коли продукція користуеться широким попитом, та має високу ціну що в кінці дає змогу отримати значно більший прибуток!

- Збільшення врожайності, завдяки застосування Паслінія ми отримує не тільки прискорення отримання врожаю, але зібльшуємо підвищення врожайності, для закріплення ефекту рекомендуємо застосовувати у додатково препарат вимпел, та Оракул Мультикомплекс перед цвітінням Вимпел і Оракул, під час цвітіння Пасліній.


купити Пасліній в Дніпрі, Полтаві, Сумах, Києві, Львові, Запоріжжі, Мелітополі, Павлограді, Маріуполі, Нікополі, Черкасах, Вінниці, Хмельницькому, Білій Церкві, Стрию, Одесі, Миколаеві, Умані, Тернополі, Кропивницьокому (бувш Кіровоград), Кривому розі, Білій Церкві, Луцьку, Ковелі, Прилуки, Коломиї, Фастові Івано-Франківську, Рівному  та інших населених пунктах де є Такі перевізникі, як Нова пошта, Інтайм, Делівері, Укрпошта.

Теги: Пасліній, Паслиний, Купить стимулятор для Томатов, помидор

Характеристики
Загальні
Діюча Речовина Солі аміноспиртів із заміщеними феноксіоцтовими кислотами 55 г/л
Упаковка, Тара 100 мл
Краiна Україна
Норма Витрат 100 мл на 1 Га
Тип Препарату Стимулятор Росту
Цільовий об`єкт Томат, Баклажан
Призначення Стимуляція росту Томатів, Бакалажан
Сектор застосування Агропромисловий сектор, Сад та город
Доставка і оплата
Умова оплати 100% jоплата на р/р ФОП
Перевізник Нова пошта, Делівері, justin
Відгуки (2)
Галина
Галина
11.09.2020
скажу, що одназначно цей препарат працює, купила я упаковочку за 85 гривень 6 мл, і вирішила дати не як рекомендує виробник, 1 мл на 1 сотку а дала плюс 1,5 мл, і отримали томати які від росту порвались, що ще хочу сказати що кущі томатів, які я обробила паслініем, дали врожай десь на тиждень раніше, прийшлось зробити багато томатного соку, всім вЕлечезних і корисних врожаїв!
Юрий
Юрий
11.09.2019
В прошлом году наткнулся на Паслиний в интернете, очень заинтересовался, но купить сразу не решился потому как упаковка 100 мл имела цену около 1360 гривен, и ее хватало на Гектар, я тоже выращиваю томаты для продажи, есть и теплица и открытый грунт, всего около 20 соток, но позже нашел упаковку 6 мл, взял 3 шт по 80 гривен за пакет, проводил только 1 обработку по цветению первой кисти, хотя в инструкции были рекомендации проводить обработку два раза, вторую обработку при цветении 2 кисти, результатом остался очень доволен получил хорошую привлекательную продукцию, и самое главное я собрал свой урожай на 8 дней быстрей чем мои конкуренты, в это время было еще очень мало наших местных томатов, продукцию продал очень быстро и самое главное по хорошей высокой цене. Однозначно рекомендую купить "Паслиний" инвестиции окупаются в разы!