0
0
0

Марс EL 1л

Відгуки:
(5)
  • Код товару: Стимулятор росту
  • Артикул: SMAR1000IMTS
  • Наявність: В наявності
360.00грн.
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо

МАРС ЕЛ Плівкоутворюючий біостимулятор росту рослин. Комплексний препарат для обробки насіння і рослин.


Комплексний препарат для обробки насіння і рослин, що володіє унікальними властивостями: прилипач, регулятор росту, стимулятор, кріопротектор, адаптоген.

 

Прилипач. «Марс-ЕL» є плівкоутворювальним препаратом, який виключає осипання протруйників з поверхні зерна за рахунок утворення навколо насіння полімерної оболонки. При спільній роботі з будь-якими отрутохімікатами (протруйниками, гербіцидами, інсектицидами), збільшує їх ККД за рахунок хорошої проникною здібності. За рахунок цього, можна на 40% знизити застосування отрутохімікатів без втрати якості обробки с / г культур і їх насіння.

Регулятор росту.

Завдяки полімерній оболонці, препарат забезпечує реалізацію потенційних можливостей культур при формуванні врожаю:

при недостатньому вмісті вологи в грунті, оболонка зберігає насіння від 45 до 60 днів в несприятливих умовах;

підвищує і синхронізує польову схожість;

стимулює енергію проростання насіння;

сприяє інтенсивному формуванню кореневої системи.

 

Стимулятор. Препарат в своєму складі містить продукти метаболізму симбионтное гриба - ендофітів: ауксини, цитокініни, гібберіліни, ненасичені жирні кислоти, вітаміни (переважно групи В), амінокислоти, ферменти, ліпіди, фітолексіни, лігменти і інші фізіологічно активні речовини, які в першу чергу стимулюють розвиток кореневої системи, а надалі забезпечують збалансоване харчування с / г культур.

Сприяє захисту насіння при тривалому перебуванні в несприятливих умовах в період набухання і появи проростків.

 

Кріопротектор. Відомо, що 6-7% втрат врожаю викликані осінньо-весняними заморозками, 23-25% вимерзанням озимих культур в процесі їх перезимівлі.

«Марс-ЕL» знижує температуру замерзання клітинного соку і води в протоплазмі клітин, сприяє підвищенню стійкості озимих культур в період перезимівлі, т. К .:

 в'яже в міжклітинному просторі воду і сік, тим самим перешкоджає утворенню кристалів при низьких температурах;

підвищує вміст цукрів в період кущіння озимих культур;

 клітини рослин стають більш еластичними.

 

Адаптоген. При обробці с / г культур під час вегетації препарат «Марс-ЕL» знижує швидкість водного струму, а також інтенсивність транспірації (випаровування), підвищує осмотичний тиск в рослинах, змушуючи рослини тягнути воду з великих глибин, тим самим підвищуючи стійкість рослин до ґрунтової та атмосферної посухи на ранніх етапах їх росту і розвитку

Гумати що входять до складу препарату містять 30 мікроелементів, серед яких домінуюче становище займають: Zn, Mn, Cu, Ti, Mo, Al, Cr, Ni.


Плівкотвірна основа препарату «Марс-EL» не токсична, не володіє кумулятивними властивостями, добре розкладається ґрунтовими бактеріями.

 

Норма витрати препарату

 

Для обробки насіння: 0,2 л на 1 тонну насіння

 Для обробки по вегетації: 0,3 л / га - на 100 л води;

0,5 л / га - на 300 л води

 

Купити Марс  ЕЛ можна в Дніпрі, Харкові, Мелітополі, Полтаві, Запоріжжі, Миколаеві, Одесі, Львові, Хмельницькому, Тернополі, Винниці, Чернівці, Вознесенськ, Новомосковську, Павлограді, Сумах і тд

Теги: Марс ЕЛ, Марс EL, біостимулятор

Відгуки (5)
Степан
Степан
11.01.2021
Брал Марс EL 100 мл на свои виноград, очень понравился, брал как прилипатель, для внесения фунгицидов по листу, до этого пользовался обычными прилипателями, которые стоят ненамного дешевле чем Марс ЕЛ, почитал в нем оказываеться еще очень много полезных свойств он и стимулятор роста, оберегает виноград от заморозков, економит пестицидиды до 30 %, как мне показалось при совместном применении фунгициды отработали намного лучше чем без него. Очень рекомендую Марс к покупке!
Відповідь адміністратора
Дякуємо за Ваш відгук!
Виктор
Виктор
11.02.2020
мы уже лет 10 используем Марс EL на наших участках, применяем на томаты, перцы и баклажаны, не знаю насколько больше урожай, но качество продукции гораздо више, марс хорошо позволяет переносить жару, это наверно основное качество из-за которого мы применяем Марс ЕЛ, хотя говорят что, он и повышает урожайность, покрывает пленкой растение, способен уменшать норму пестицидов на 40% (хотя мы такой практики не применяем) в целом препарат хорош и его можно смело советовать для использования на ваших овощных культурах!
Петро
Петро
10.02.2020
Марс EL дуже не поганий прапарат, але якщо хочете придбати, не обовязковоа Марс, є ще вимпел, та в принципі усі перпарати на основі поліетеленглюколю здаеться та гумату, і можна значно дешевше знайти, відомі компанії прймають участь у виставках, мають великий рекламний бюджет, тому і ціна в них вища, бо все це закладаеться у ціну! але якщо ви вирішили купити і Вам не потрібно не багато то купити Марс EL це в принципі нормальне рішення, якщо у Вас потреба більш ніж 10 л шукайте дешевші варанти, і бажано з чеком! щедрих урожаю у 2020 році!
Николай
Николай
28.08.2018
Наша земля находится в Николаевской области, это практически Юг и частенько мы страдаем от засухи, и соответсвенно от недостатка влаги, по этому я всегда решаю проблему этим препаратом, пшеница заметно лучше дает урожай, чем не обработаные участки. Также использую на своем участке для винограда.при обработке этим препаратом корни начинают тянуть влагу, засчет давление которое вызывает препарат
Анатолій
Анатолій
10.08.2018
Купляв Марс ЕЛ на виноград, як прилипач але потім дочитав ї, що це і стимулятор росту і адаптоген, змішував Марс із пестицидами, при чому норму зменшив на 20%. Дуже задоволений виноград виріс якісним, смачний і солодким, врожай зібрав на 25 кг більше ніж у минулому році.

Лічільник