0
0
0

Майстер гербіцид для кукурудзи від злакових та одно-дводольних бурянів

Відгуки:
(1)
  • Виробник: Bayer
  • Код товару: гербіцид Байер
  • Наявність: В наявності
150.00грн.
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Діюча Речовина: форамсульфурон, 300 г/кг + йодосульфурон, 20 г/кг + ізоксадифен-етил (антидот), 300 г/кг
Упаковка, Тара: 6 грам і 60 мл прилипач Біопауер
Краiна : Німечинна
Сектор застосування: Агропромисловий, присадибні ділянки
Перевізник: Нова пошта

Майстер 

Гербіцид вибіркової дії для знищення однорічник та багаторічних злакових бур'янів а такод однодольних та дводольних бур'янів 

Препаративна форма: водорозчинні гранулиВластивості:

МайсТер® 62 WG, ВГ -  післясходовий гербіцид широкого спектра дії для боротьби з одно- і багаторічними однодольними і дводольними бур’янами. Препарат має часткову ґрунтову дію, а також не змивається опадами вже через дві години після внесення.

Ріст бур’янів зупиняється практично негайно після обприскування (впродовж 1–3 днів). Наступна фаза — пожовтіння (хлороз) та/або поява рудого кольору на листках (4–10 днів). Кінцева фаза — поступове побуріння (некроз) та загибель (7–20 днів).

ЗАСТОСУВАННЯ

Рекомендується застосовувати гербіцид проти молодих, активно вегетуючих бур'янів: однорічних широколистих (2–4 листка), в т. ч. лобода біла – не пізніше 4 листків; однорічних злакових, таких як куряче просо (1–3 листка), полоскуха (до 3-го листка), за висоти багаторічних злакових 10–15 см., в т.ч. видів осотів – до фази стеблування; березка польова (довжина погонів до 15 см).

Оптимальний гербіцидний ефект досягається за використання МайсТер® в фазу 2–5 листків кукурудзи. Основним чинником вибору часу застосування препарату є фаза розвитку бур’янів та відсутність стресових умов. Уникати обприскування препаратом, якщо на рослинах культури присутня роса, під час туману або, коли рослини бур’янів знаходяться у стресовому стані внаслідок посухи, що може призвести до зниження ефективності гербіциду (особливо на такі бур’яни як лобода біла та види мишію). Не допускати переростання бур’янів, що мають високу ступінь опушення та потужний восковий наліт. Якщо протягом двох годин після застосування препарату не було дощу, подальші опади не впливають на ефективність препарату.


Теги: Майстер гербіцид

Характеристики
Загальні
Діюча Речовина форамсульфурон, 300 г/кг + йодосульфурон, 20 г/кг + ізоксадифен-етил (антидот), 300 г/кг
Упаковка, Тара 6 грам і 60 мл прилипач Біопауер
Краiна Німечинна
Сектор застосування Агропромисловий, присадибні ділянки
Доставка і оплата
Перевізник Нова пошта
Відгуки (1)
Василь
Василь
15.01.2023
Вирощую солодку кукурдзу, небагато, це просто ідеальна упаковка, препарат вогонь, так як він закриває дуже багато бур'янів і злакові мишій, пирів та однодводольні бур'яни, приактично як гербіцидом суцільної дії обробити.
Відповідь адміністратора
Дякуємо за гарний відгук, так препарат дуже потужний, гарних врожаїв мирного неба