0
0
0

Кораген® 50 мл від шкідників винограду, картоплі, томатів, яблуні та інших рослин

Хіт Продаж!!!
Відгуки:
(2)
  • Код товару: інсектицид
  • Артикул: KOR250FMC
  • Наявність: В наявності
450.00грн.
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Діюча Речовина: Хлорантраніліпрол – 200 г/л
Препаративна форма: Концентрат суспензії на водній основі
Упаковка, Тара: 50 мл флакон
Норма Витрат: 2-3 мл на 10 л води 2 сотки
Сектор застосування: Дача сад город
Перевізник: Нова пошта, Делівері, укрпошта по домовленості
Основна дія препарату відбувається при потраплянні Кораген® до шлунку комах, а також через кутикулу (контактна дія). Кораген® активує рианідин рецепторні гени, які відіграють ключову роль в скорочуванні м’язів. Після прийому Кораген® активізується виведення внутрішніх запасів кальцію з м’язів шкідника (рецептор змушує рецепторний канал відкриватися на більш тривалий період часу). Неконтрольоване виділення іонів кальцію різко зменшує його внутрішні запаси в організмі. Внаслідок цього шкідник втрачає здатність скорочувати м’язи і миттєво настає параліч. В свою чергу це призводить до зупинки харчування, личинки стають слабкими та невдовзі гинуть (впродовж 24–72 годин). Кораген® забезпечує довготривалий та високоефективний контроль кукурудзяного стеблового метелика, бавовникової совки та інших лускокрилих шкідників. Препарат можна застосовувати в період від початку масового льоту шкідника до початку відродження личинок. При цьому оптимальним строком внесення є період масового відкладання яєць. У випадку високої щільності шкідника, особливо бавовникової совки, необхідно планувати двократне внесення Кораген® з інтервалом 10-12 днів. Авіа метод. Мінімальна витрата робочої суміші у випадку обробки посіві кукурудзи літаком або гвинтокрилом повинна становити 100 л/га. Обов’язково додавати адьювант, бажано на основі рослинної олії, наприклад Кодасайд® у концентрації 1%. Наземне обприскування. Норма робочого розчину повинна становити мінімум 250 л/га. Для кращого покриття бажано додавати адьюванти.

Застосування:

Культура

Шкодочинний об’єкт

Спосіб, час обробки

Норма витрати препарату

Солодка кукурудза

Стебловий метелик, бавовникова совка

Початок масового льоту – початок відродження личинок

150 мл/га

1,5 мл на 5 л на 1 сотку

Томати

Комплекс совок

Початок масового льоту – початок відродження личинок

150 мл/га 

1,5 мл на 5 л на 1 сотку

Яблуня

Яблунева плодожерка, каліфорнійська щитівка, лускокрилі

Початок масового льоту – початок відродження личинок

150 – 175 мл/га

1,5 мл на 5 л на 1 сотку

Картопля

Колорадський жук

Відкладання яєць – вихід личинок

60 мл/га

1,2 мл на 10 л на 2 сотки


Особливості використання:

Кораген забезпечує довготривалий та високоефективний контроль кукурудзяного стеблового метелика, бавовникової совки та інших лускокрилих шкідників. Препарат можна застосовувати в період від початку масового льоту шкідника до початку відродження личинок. При цьому оптимальним строком внесення є період масового відкладання яєць. У випадку високої щільності шкідника, особливо бавовникової совки, необхідно планувати двократне внесення Корагену з інтервалом 10 – 12 днів.


Купити Кораген 50 мл можна у Дніпрі, Харкові, Запоріжжі, Полтаві, К.Розі, Києві, Сумах, Миколаєві, Одесі, Львові, Луцьку, Рівному, Вінниці, Хмельницьку, Тернополі та іншних містах де є Нова пошта чи інші перевізники

Характеристики
Загальні
Діюча Речовина Хлорантраніліпрол – 200 г/л
Препаративна форма Концентрат суспензії на водній основі
Упаковка, Тара 50 мл флакон
Норма Витрат 2-3 мл на 10 л води 2 сотки
Сектор застосування Дача сад город
Доставка і оплата
Перевізник Нова пошта, Делівері, укрпошта по домовленості
Відгуки (2)
Ганна
Ганна
15.05.2022
ПРосто прекрасний препарат, по перше контролює яйця гусені, тому особливо потрібно звернути увагу, що починати потрібно коли починаеться багато вилітів метеликів, в цей час вони і починають свою масову кладку яець, тому одразу обробляємо наші культури, щоб забезпечити себе відсутністью шкідника на майбутнє, і також що важливо безпечний для бджіл!
Відповідь адміністратора
Ганна дякуємо за гарне доповнення до нашого опису вашої думки, граних врожаїв!
Андрій
Андрій
09.05.2022
Вирощую цукрову кукурудзу, кораген один із найкращих інсектицидів для контролю стеблового кукурудзяного метелика! якщо прогавити момент то можна значно втратити врожай через підгризання кукурудзи шкідником, тому однозначно рекомендую працювати корагеном для захисту кукурудзи, працюю 2 рази на сезон орінтуючись на виліт метелика
Відповідь адміністратора
Дякуюємо за позитивний відгук, Кораген дійсно користується попитом! гарних врожаїв