Курс Валют
Погода
Погода
 

Гумат калію

145.00 грн.
Модель: Гумат
Наявність: 450

Швидке замовлення

Будь ласка вкажіть номер телефону для того, щоб ми могли з Вами звязатись

Гумат калій ефективне та доступне добриво, надзвичайна низька собівартість на 1 ГА 14-17 грн
 
Ви не купуете Воду, а діючу речовину! Що дає можливість заощадити на логістиці та отримати привабливу собівартість на Гектар.  
 
 
Гумат калій вже досить міцно зайняв свою позицію на ринку в Украіні, як серед фермерів так і серед городників, і вважається найбільш ефективним і доступним добривом і стимулятором росту природного походження, який можна приміняти на всі види культур, існує також багато методів внесення, як по листу так і підлив під кущ, також гуматом обробляють насіння, що надає можливість отримати потужний старт, дружні сходи та повноцінний розвиток кореневої системи, яка здатна якісніше і потужніше добувати для рослини вологу та поживні речовини.
 
Вміст
 
Солі гумінових кислот...........................680 г/кг

Солі фульвових кислот .......................80 г/кг

pH.............................................................9-10,5

 
Упаковка 250 грам ціна 70 грн. (Доставка безкоштовна від 2 шт Укрпоштою
Упаковка 1 кг ціна 145 грн. (доставка безкоштовна Новою поштою)
Упаковка 5 кг 650 грн (доставка безкоштовна Новою поштою)
Кількість від 100 кг обговорюеться індивідуально
 
Опис Гумат калію
 
Норма витрат Гумату
 
Технічні культури (Соняшник, Кукурудза, Пшениця, Соя, Горох та інші)
по листу 50-100 гр на 1 га, 2 обробки за сезон
при протруювання 125-200 грам на 1 тонну
 
Овочеві культури, Кусти, Сади
200 грам на 1 Га
 
Використання Гумата калія дасть Вам можливість:
 
① Підвищує врожайність на 15-20% відсотків в залежності від агротехнології
➁ Завдяки використанню гуматів у міжвузлях накопичуються цукор, що дає змогу надати розвинену кореневу систему, це дає       можливість рослині витримувати несприятливі погодні умови спека приморозки тощо.
➂ Поліпшення якості продукціїї (для пшениці підвищення клейковини 2-3%, Підвищення цукру у цукрових буряках на 5-10%, збільшення фруктози у фруктах ітд)
 
Інструкція по застосуванню для Сухої форми
 
Перед обробкою рослин гумат калію варто правильно розвести, для цього потрібно зробити концентрат, відважте з пакету 250 грам та розчиніть у 5 літрах води, вода не повинна бути жорсткою, якщо є можливість візміть теплу воду, це дасть можливість швидше розчинити гумат у воді, дайте настоятись від 12 до 24 годин, профільтруйте розчин від осаду гумату для запобігання забивання форсунок (осад який залишится після фільтрації можна використовувати, як додаткове добриво та розкидати по грунту), подалі готовий відфільтрований матковий розчин гумату можна додавати до оприскувача та обробляти ваші поля для забезбечення збільшення врожайності та відмінної якості продукції. Гумат калію можна можна застосовувати у баковій суміші із іншими пестицидами да добривами, але потрібно провести тестове змішання для попередження виникнення небажаних реакцій.
 
 
Де можна застосовувати?
 
Де застосовують гумат калію
 
На присадибних ділянках 10 грам розвести у 10 літрах, дати настоятись та використати розчин на 2 сотки вашої присадибної ділянки
 
використовують Гумат Калію для пшениці, кукурудзи, соняшнику (олійні), гороху (бобові), для садів, овочевих культур та ягідників. 
Для більш ефективного результату рекомендуємо застосовувати бакову суміш із Мікроелеменами БС№2 якій містить у собі більше 60 видів елементів
 
Гумат калію можна використовувати, як деструктор стерні, 150 грам гумату + 15 кг Карбаміту, і ви отримуете додаткові добрива а саме Азот 20-30 кг, Фософор 9-10 кг,, Калій 50-60 кг, Цинк і марганец. Дані цифри не є точними все залежить від маси стерні на полі. 
 
якщо Вам потрібно купити гумат калію в Дніпрі, Полтаві, Сумах, Києві, Львові, Запоріжжі, Мелітополі, Павлограді, Маріуполі, Нікополі, Черкасах, Вінниці, Хмельницькому, Білій Церкві, Стрию, Одесі, Миколаеві, Умані, Тернополі, Кропивницьокому (бувш Кіровоград), Кривому розі, Білій Церкві, Луцьку, Ковелі, Прилуки, Коломиї, Фастові Івано-Франківську, Рівному  та інших населених пунктах де є Такі перевізникі, як Нова пошта, Інтайм, Делівері, Укрпошта телефонуйте нам по телефону: ☎ 067-582-99-33 або  095-582-99-33, або замовляйте через форму швидке замовлення. Ми чекаємо на Ваш Дзвінок!

Костя В******к 26 Apr 2021
4 5 !
Купляв, я цей гумат, якість хороша, але розчиність не 100% тому ставлю 4 зірки, розчин виходить густим та насиченим, пшениця чорна стояла), гумат готую у відрі висипаю пачку, заливаю теплою водою, мішаю та даю настоятись 2-3 годинки, потім проціжую та переливаю в каністру, і маю готовий концентрат, по смішній ціні, набагато дешевше, а ніж купляти готовий!

Денис С*****к 11 Apr 2021
5 5 !
Препарат хороший, Але я наприклад вирощую капусту і буряки, а для них краще брати Гумат натрію

Дмитро Я*****в 08 Apr 2021
2 5 !
Все говорят что гумат, это природный стимулятор роста, но вопрос? Он ведь производится при помощью щелочи натриевой или калиевой, это химическая реакция, значит все таки не совсем он природний

Анастасія В******е 03 Mar 2021
5 5 !
Комерційних гуматів на ринку вже досить багато, чи варто їх вносити тут питали? я думаю так, гумати передають рослині багатоціних цінних речовин, а ще саме головне вони надають воді структуру талої води, про яку всі знают, що воно позитивно впливає на розвиток культур

Василь Н*****к 02 Mar 2021
5 5 !
Использования гумата калия это создания базы кладовой где хранится запас питательных веществ, выдаваемых растению по мере его потребности в них.

Василий Г*****д 22 Dec 2020
4 5 !
Купить сухой гумат калия решил в етом магазин, качество норма, не елит конечно, но цена очень приемлемая!!

Vlad A*****k 13 Sep 2020
4 5 !
Вирішів купити сухий гумат калію у цьому магазині, взяв у 5 кг упаковці так дешевше виходить, брав перший раз, обслужили гарно, бистро отправили мені, доставка була безкоштован, до цього брав якісь гумат немецкий, хлопці продали по 450 грн за кіло, цей був кращий ніж той що тут, але якщо потратити трохи время, і його процидиті то ціна кошенно перекріває, на следуйщий сезон буду брати тут, хотя Немецкий и лучше по качеству

Андрей И*****в 03 Jul 2020
3 5 !
Гумат неплохой, но растворимость не 100%, есть осадок, раствор выходит густой плотный и насыщенно черного цвета

Олена К*****а 12 May 2020
5 5 !
Купляла Гумат, у цьому магазині упаковку 250 грам ще у минулоу році, в цьому сезоні сезоні ще використовую, поливаю томати, огірки, кабачата, два рази, ціна гарна, якість хороша.

Олег С*****н 06 Aug 2019
5 5 !
В этом магазине можно купить гумат оптом, я брал для своей точки на рынке, очень удобно, пачки хватает на много особенно если это огородники, единственный минус у гумата с ним нужно повозится, после того как развести водой остается осадок, но его рекомендуйте раскидывать по земле или можно добавлять в цветочные горшки с цветами, или в стаканчики с рассадой, эффект очень хороший, рассада тянется вверх, хорошо развивается корень, формируется крепкий стебель, и один большой плюс это цена! очень доступно, с учетом того что гумат это природный стимулятор роста, срока годности как такового нет, можно купить пакет и пользоваться годами на небольшом участке!

Богдан А****й 06 Aug 2019
5 5 !
Всім привіт, купляв на цьому сайті Гумат калію на овочі томати та перець, результат мене порадував, була спека помідори почали вянути, після обробки наче почало відходити, мені сподобалось, у слідуючий раз зроблю контроль.

Валентин Н******ч 06 Aug 2018
5 5 !
Думаю какой лучше купить сухой гумат калия или жидкий? Жидкий уже все готово, но цена дорожче в два три раза, с сухим нужно повозится, развести водой, хотя ти сам видишь что ты растворяешь, это первое, второе себестоимость на гектар дешевле в разы, и третье это меньше платить за пересылку, проще транспортировать итд, так что нужно брать сухой гумат калия.....

Владимир П*****ий 06 Jun 2018
5 5 !
Я всегда беру сухой гумат, кстати сейчас недорогой сухой гумат в дефиците, зачем как говорят платить за воду, купил развел все получил тот же гумат калия, покупал результатом, очень доволен, конечно я использую не только гумат, но и карбомит, а также если позволяют финансы докупаю микроелементы, результат отличный!

Анна Г****в 31 Mar 2018
3 5 !
"Уши встают дыбом" от этих гуматов сколько их в стране? цена на Гектоар от 300 гривен и до смешных 15, как раобраться в них? хочу купит на свои томаты, они у меня импорные, в основном беру Сингентовские, бобкат к примеру, читаю отзывы о гумате все конечно хвадят, у меня вопрос можно ли обойтись одним гуматом без удобрений?

Володимир Ф*****ко 10 Jun 2017
1 5 !
А я вважаю, що рідкий гумат, кращий за сухий, не потрібно сидіти, як дурень і щось розводити самому, купив залив і користуюся, я краще заплачу на 1000 грн, дорожче але не буду гратимусь лишній час

Саша О******ий 25 May 2017
5 5 !
У меня 240 Га, и Раньше я покупал Дорогой немецкий Гумат, цена около 700 грн, за 1 кг, из достоинств это отличная растворимость, красивая упаковка, но скоро рынок буквально заполнился, этими гуматами, жидкими и сухими, по этому решил взять подешевле, из минусов нужно отфильтровать раствор, растворяеться он нормально, но небольшой осадок у гумата есть, но разница в цене это просо убирает, я покупаю 35 кг, если это импортный то сума выходит 24 500 грн, если я покупаю Китайский то сума выходит на таком объеме 5250 грн, и как то за 19 500 грн можно немного уделить времени этому процессу, я в обще поручаю делать это своим работникам фермы, по результату разницы между гуматами нет!

Андрій Л****кій 18 Jan 2017
5 5 !
Чудовий препарат, так потрібо повозюкатись, щоб розвести та відфільтрувати його, але увага, ціна! буквально копійки на 1 Га всього 10 гривень, не 50 не 70, а всього 10 гривень!!! в кого 200 чи більше гектар різницю відчює!

Владимир Добрый 22 Feb 2016
5 5 !
Это китайский Гумат калия, и его тяжеловато разводить водой, потом фильтровать итд

Саша Водяне 22 Feb 2016
5 5 !
Выращиваю Овощи в теплице уже много лет, использую достаточно много удобрений для своих овощей, после появления Гумифилда где-то лет 4-5 назад наверное, постоянно его покупаю, как для обработки семян так и для вне корневой обработки результатами всегда доволен, один год был кризисным и я почти кроме Гумифилда не чем не пользовался, этот препарат кстати и есть самый обычный Гумат калия, теперь вот хочу попробовать, сухой гумат для обработки своих помидоров, цена понравилась, а что привлекает так это плюс к 1 кг еще и 20 л Микроэлементов, за те же деньги практически!

Написати відгук

Ваше Імя:


Ваш Відгук: Увага: HTML не підтримуєтся! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код вказаний на мал.:
Мітки:

Швидке замовлення
Будь ласка вкажіть номер телефону для того, щоб ми могли з Вами звязатись