Курс Валют
Погода
Погода
 

Фітосейф Комбі Мікс для пшениці

59.00 грн.
Виробник: НКФ Деметра
Модель: Добрива Фітосейф
Наявність: 1200

Швидке замовлення

Будь ласка вкажіть номер телефону для того, щоб ми могли з Вами звязатись

Фітосейф Комбі Мікс для зернових культур, бобових та овочевих культур. БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА, уточняйте у менеджера.

Склад ФІТОСЕЙФ КомбіМікс Зернові, Бобові, Овочі. Добриво для Пшениці

(N - 3,0-3,6%, P2O5 - 30-38 мг/л, K2O - 2,2-3,0 мг/л, S - 2,0-2,6мг/л,  Mg - 300-330 мг/л, Ca - 2,5-3,5 мг/л, Si - 1190-2010 мг/л, Cu - 240-260 мг/л,  Fe - 290-310 мг/л, Zn - 350-370 мг/л, Mn - 530-550 мг/л, B - 790-810, Mo - 5,0-15,0 мг/л, гумати - 30г/л)

Норма витрат

1л на 1 Га 2 рази на сезон

Час обробки Фітосейфом

Пшениця у фазі кущіння до виходу у трубку, можливе внесення із пестицидами. але бажано провести тестове змішування, друге внесення після цвітіння, можливо із внесенням інсектицидів (провести тест на змішування)

Опис Фітосейф

ФІТОСЕЙФ це складне мінеральне добриво, яке містить у собі макро та  мікроелементи, розроблено 3 марки в яких з комбіновано вміст та кількість елементів відповідно до потребам кожної культури, Марка Універсальна можливо використовувати  і для інших культур, соя, горох, буряк, ріпак, овочеві тощо. Якщо вивирішили купити гумат калія зверніть увагу на препарат Фітосейф, який окрім гумату має безліч мікро та макроелементів, які дають змогу пшениці повноцінно розвиватись та приности якісний та великий врожай.

Цікава відмінність нашого добрива Фітосейф, це азот з'єднаний по принципу КАСу, завдяки чому ми отримуємо азот у трьох формах: Амонійній, Нітратній і Сечовині, цю суміш ми об'єднуємо в спеціальних фабричних реакторах в одну молекулу, це дає змогу надати рослині рівномірне та поступове харчування, тому як молекула дає можливість працювати поступово Амонійна в один крок, Нітратна в два кроки, сечовина в три кроки, завдяки чому рослина рівномірно отримує живлення, тоді культура почувається стабільно та не відчуває стресів і чудово розвиваеться на протязі вегетаційного періоду.

Купити Фітосейф Добриво для пшениці можна в Дніпрі (колиш. Дніпропетровську), Павлограді, Новомосковську, Межовій, Києві, Полтаві, Харкові, Сумах, Запоріжжі, Херсоні, Миколаєві, Одесі, Кривому Розі, Кропивницького (колишньому Кіровограді), Тернополі, Хмельницьку, Вінниці, Харкові, Ужгороді, Мукачеві, Хмельницькому, Вінниці, Нікополі та інших містах України де є такі перевізникі, як Нова пошта, Делівері, Інтайм тел для контактів:

 067-582-99-33, ☎ 050-582-99-33, або зробіть замовлення через форму Швидке замовлення, ми чекаємо на ваші запитання та замовлення!

ЗЗР
Тара 20 л
Норма Витрат 1 л на 1 Га
Культура Зернові колосові
Час внесення Під час вегетації по листу

Оксана В******н 11 Apr 2021
3  5 !
хотела купить гумат калия, но обратила внимание на препарат Добродій там много разных микроелементов, у Вас есть на сайте этот препарат? хочу купить ADMIN - у нашому перпараті Фітосейф теж достатньо макро і мікроелементів і є гумат калія, зателефонуйте нам ми скажіть свій об`єм і ми запропонуємо Вам індивідуальну пропозицію

Андрій В*****к 29 Mar 2021
5  5 !
Купляв це добриво для Пшениці, разом із Фітосейфом давав, ще 5 кг Карбаміду, 50 грам сухого гумата калія, змішував все з гербіцидом Пріма, якимось китайським аналогом, результатом був дуже задоволений, пшениця стояла гарна, здорова і зелена, врожай теж був хороший

Володимир А******н 17 Aug 2020
4  5 !
Фитосейф универсальний зерновой отлично подошел и овощи, это удобрение нам подарил родственик, у него в канистре осталось 3 литра, поддабривали наши овощи по 2-3 раза на сезон при дозе 100 грам на ведро води, вечером. иследований мы конечно не проводили, но овощи были здоровы, ну не все конечно, сложилось хорошее впечатление о удобрение, и видно что не вода, очень тежелое и маслянистое черно цвета.

Микола Л****ц 09 Oct 2018
5  5 !
Ми у цьому році брали Фітосейф на кукурудзу і сонях, показав себе добре, як на мою думку був контроль то різниця в 3 центнера есть, а це вже окупляє затрату.

Semen R*****n 25 Aug 2018
5  5 !
покупал Фитосейф для зерновых в этом сезоне, вносил один раз совмесно с Китайским Гранстаром и Дикамбой, во время кущения, на 6 день у пшеницы стал насыщеней зеленый, контроля не делал, результатом доволен, качество зерна получилось отличное, по урожайности 28 ц с Га. Брал 100 л Фитосейфа по цене 50 гривен, цена не плохая, в следующем году тоже буду брать, но буду добавлять карбамид, сухой гумат, и протравку фунгицидами недорогими и стимулятор роста.

Написати відгук

Ваше Імя:


Ваш Відгук: Увага: HTML не підтримуєтся! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код вказаний на мал.:
Мітки:

Швидке замовлення
Будь ласка вкажіть номер телефону для того, щоб ми могли з Вами звязатись