0
0
0

Фумігант Джин 1кг

Відгуки:
(1)
  • Виробник: АльфаСмарт Агро
  • Код товару: фуміганти
  • Артикул: FDJU1000ASA
  • Наявність: В наявності
450.00грн.
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Діюча Речовина: Фосфід Алюмінію 560 г/кг
Упаковка, Тара: Алюмінієва банка
Краiна : Китай
Норма Витрат: 3-5 таб на 1 тонну продукції
Цільовий об`єкт: Зерно, або пусте складське приміщення
Призначення: Для знищення шкідників запасів, щурів та мишей
Сектор застосування: Агропромисловий коплекс

Фумігант Джин

Механізм дії

Діюча речовина Джину – фосфід алюмінію – під час контакту з атмосферним повітрям розкладається на фосфористий водень (РН3 ), вуглекислий газ (СО2 ) з виділенням аміаку (NH3 ). Швидкість проходження реакції залежить від наявності вологи в повітрі і його температури. При вологості повітря 60% і температурі +20 °C 50% газу виділяється протягом 24 годин. Максимальний ефект від фумігації досягається через 60-72 години. Газ фосфін порушує процеси метаболізму і блокує надходження кисню до організму, викликаючи параліч нервової системи і повну загибель шкідників.

Властивості

Джин забезпечує швидку дію на шкідників, яка залежить від концентрації газу фосфіну в повітрі. Повна загибель наступає при досягненні концентрації газу на час експозиції при відкритій формі шкідливості – не менше 7 г/год/м³ та 25 г/год/м³ – при прихованій.

Загальні рекомендації

Препарат можна розкладати як вручну, так і за допомогою дозаторів таблеток. У зерно, що зберігається насипом, таблетки вносяться спеціальним зондом. Невеликі партії зерна й інших продуктів при висоті бурта до 2,5 м накривають плівкою, яку закріплюють на каркасі висотою 50 см, щоб між зерном і плівкою залишався вільний доступ повітря. Не застосовувати сумісно з іншими препаратами та відразу після обробки приміщень засобами з використанням великої кількості рідини. Прямий контакт препарату Джин з великою кількістю води викликає самозаймання. Забороняється доступ дітям та персоналу, що не пройшов інструктаж. Не відкривати фляги, за винятком випадків безпосереднього використання. Забороняється зберігання у пошкодженій тарі. Забороняється фумігація об’єктів на відстані менше 200 м від житлових і 100 м від виробничих приміщень; за температури повітря (ззовні й всередині приміщення) нижче +10 °С і понад +35 °С та швидкості руху повітря понад 7 м/с. Фумігація дозволяється тільки спеціально навченим і забезпеченим засобами індивідуального захисту бригадам у складі не менше 3-х працюючих. Категорично забороняється проводити фумігацію поодинці. Після закінчення експозиції приміщення дегазують за допомогою активного провітрювання, а при відсутності вентиляції – пасивного. Дотримання регламентів під час фумігації обов’язкове.

Норми Витрат

3 таб на 1 тонну продукції, 

Фумігація при температурах: +5…+10 °С – експозиція 10 діб, +11…+15 °С – 7 діб, +16…+20 °С – 6 діб, +21…+25 °С – 5 діб. Допуск людей дозволяється після повного провітрювання (7 діб) при вмісті фосфіну в повітрі робочої зони не вище ГДК, реалізація зерна – через 20 днів після фумігації за наявності залишків фосфіну не вище МДР

Купити фумігант Джин аналогічний препарат фумігант Токсіфос, Селфос, Алфос, Фостоксін, Фостек можна в Мелітополі, Харкові, Дніпрі, Маріуполі, Токмаку Запоріжжі, Полтаві, Новомосковську, Павлограді, Одесі, Миколаєві, Кривому рогу, Кіровограді, Києві, Кременчуці, Кропивницькому, Хмельницькому, Тернополі, Хусті, Ужгороді, Львові та інших населених пунктах де є такі перевізники, як Делівері. та інші перевізники вашого міста. 

Теги: Фумігант, Фумигант, Алфос, Джин, Фостаксин, Селфос

Характеристики
Загальні
Діюча Речовина Фосфід Алюмінію 560 г/кг
Упаковка, Тара Алюмінієва банка
Краiна Китай
Норма Витрат 3-5 таб на 1 тонну продукції
Цільовий об`єкт Зерно, або пусте складське приміщення
Призначення Для знищення шкідників запасів, щурів та мишей
Сектор застосування Агропромисловий коплекс
Відгуки (1)
Дмитрий
Дмитрий
10.08.2021
Нормальный препарат, только дороговат малехо!