0
0
0

Насіння БІлої Гірчиці

Відгуки:
(1)
  • Код товару: Насіння сидератів
  • Наявність: В наявності
45.00грн.
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо

Гірчиця біла - дуже популярне і найбільш поширена рослина, которе використовують як сидерат* на присадибних ділянках. Вона швидко проростає і швидко накопичує зелену масу, збагачує грунт органічними речовинами, фосфором і сіркою. Гірчицю білу можна садити в будь-який період часу, коли грунт вільна: до, після посіву і між основними культурами.


Зразковий строк готовності до покосу: 1-1,5 місяці;


Норма висіву: 300-400 грамів на сотку.


Головна роль гірчиці білої в сівозміні


Органічні кислоти, що містяться в кореневих виділеннях гірчиці, при взаємодії з ґрунтом можуть переводити ряд елементів живлення раніше недоступної в легко засвоювану рослинами форму, плюс самі ці рослини здатні засвоювати з грунту макро- і мікроелементи, недоступні іншим рослинам, також кореневі виділення роблять і дуже сильне фітосанітарний дію проти накопичення в грунті, наприклад, таких поширених хвороб картоплі, як фітофтороз, ризоктоніоз, парша бульб, фузаріозна гнилі. Захворювання бульб картоплі цими хворобами знижується.


Крім того, відзначено зменшення в грунті чисельності дротяників. Заорювання гірчиці осеннью, також сприяє загибелі цього шкідника через порушення умов його зимівлі.


Не слід розміщувати гірчицю на грядці після вирощування капусти, оскільки обидва рослини схильні до капустяної кили.


Коли рослина починає масове цвітіння (не допускайте формування повноцінних стручків!) Її скошують, подрібнюють лопатою і перекопують грядку, закладаючи в неї зелену масу.


Купити Насіння Білої гірчиці в Дніпрі, Харкові, Полтаві, Сумах, Запоріжжі, Мелітополі, Павлограді, Новомосковську, Ізюмі, Славянську, Маріуполі, Нікополі, Бердянську, Енергодарі, Каховці, Херсоні, Миколаєві, ОДесі, Кривому-Розі, Кропивницькому, Олександрії, Кременцузі, Черкасах, Смілі, Прилуках, Лубнах, Чернігові, Чернівцях, Борисполі, Києві, Умані,Вінниці, Хмельницькому, ЛЬвові, Тернополі, Ужгороді, Мукачеві, Івано-Франківську, Стрию, Луцьку, Трускавцю, Рівному, Дубно, Камянець-подільскому, Барі, Шепетівка, Петропавловці, Магдалинівці, Каневі, Смілі, Прилуках, Шостці, Ромнах, Ахтирці,Водяному, Камянці-Дніпровській, Марганцю, Синельниково.


*Сидера́ти (зелені добрива) — рослини, які тимчасово вирощують на вільних ділянках ґрунту з метою поліпшення структури ґрунту, збагачення його азотом та пригнічення росту бур'янів. Зазвичай, сидерати вирощуються в окремий період часу, а потім проорюються та змішуються з ґрунтом у недозрілому виді, або незабаром після цвітіннасоціюються з органічним сільським господарством і вважаються необхідними для систем з однолітніми культурами, які хочуть зробити стійкими. Традиційно практику використання сидератів можна віднести до циклу парування землі в сівозміні, який використовується для відпочинку землі.

Теги: Насіння білої гірчиці

Відгуки (1)
Наталя
Наталя
25.08.2021
Висіваю сидерати раз у три роки, намагаюсь, земля стає кращою та як на мій погляд збагачується вмістом азоту

Лічільник