0
0
0

Галера Супер 5л

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Dow AgroSciences
  • Код товару: Гербіцид-Dow
  • Наявність: В наявності
2 850.00грн.
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Діюча Речовина: Клопіралід, 267 г/л + піклорам, 80 г/л + амінопіралід, 17 г/л
Упаковка, Тара: 5 л
Культури що обробляються: Ріпак, Гірчиця
Умова оплати: 100% оплата на рахунок
Мінімальна кількість замовлення цього товару 5

Переваги:


• Широке вікно застосування – весна-осінь (ВВСН 12-39).

• Ефективний контроль проблемних бур'бур'янів, таких як підмаренник чіпкий, видів осоту, волошки сині, лободи, ромашки, маку та інші.

• Має рістрегулюючий ефект.

• Сумісний з грамініцидами, інсектицидами та фунгіцидами.


Опис:


Діюча речовина: клопіралід 267 г/л + піклорам 80 г/л + амінопіралід 17 г/л.

Препаративна форма: водний розчин.

Хімічний клас: похідні піридинкарбонової кислоти.

Упаковка: каністра, 5 л.

Норма використання: 0,2-0,3 л/га.


Механізм дії:


Галера® Супер – післясходовий системний гербіцид, що містить три діючі речовини–клопіралід, піклорам та амінопіралід, які впливають на загальноростові процеси, що відбуваються в рослині. Клопіралід, піклорам та амінопіралід є синтетичними формами натуральних рослинних гормонів. Застосування їх в якості гербіциду призводить до заміщення та блокування функцій натуральних гормонів рослини, що в кінцевому результаті веде до значних порушень ростових процесів у рослині та, як наслідок, до її загибелі. Діючі речовини препарату швидко проникають в коренєву систему, що забезпечує його високу ефективність проти коренепаросткових бур'бур'янів, таких як, наприклад, осоти.


ШВИДКІСТЬ ДІЇ ПРЕПАРАТУ


Перші ознаки дії препарату помітні через 12-18 годин після обприскування. Залишкового знищення бур'бур'янів можна очікувати через 2-3 тижню в залежності від видового складу та стадії розвиткубур'бур'янів під час обприскування густоти стояння культури, умов навколишнього середовища до, під час та після обприскування, та ін. Препарат проявляє стійкість до змивання дощем вже через 1 годину після обприскування. Умови, що впливають на ріст та розвиток бур'бур'янів, також впливають на швидкість переміщення діючої речовини в рослині. Несприйнятливі погодні умови можуть сповільнити прояв симптомів дії препарату, але не впливають на кінцеву ефективність препарату.


Купити Галера Супер в Дніпрі, Харкові, Полтаві, Сумах, Запоріжжі, Мелітополі, Павлограді, Новомосковську, Ізюмі, Славянську, Маріуполі, Нікополі, Бердянську, Енергодарі, Каховці, Херсоні, Миколаєві, ОДесі, Кривому-Розі, Кропивницькому, Олександрії, Кременцузі, Черкасах, Смілі, Прилуках, Лубнах, Чернігові, Чернівцях, Борисполі, Києві, Умані,Вінниці, Хмельницькому, ЛЬвові, Тернополі, Ужгороді, Мукачеві, Івано-Франківську, Стрию, Луцьку, Трускавцю, Рівному, Дубно, Камянець-подільскому, Барі, Шепетівка, Петропавловці, Магдалинівці, Каневі, Смілі, Прилуках, Шостці, Ромнах,  Ахтирці,Водяному, Камянці-Дніпровській, Марганцю, Синельниково

Характеристики
Загальні
Діюча Речовина Клопіралід, 267 г/л + піклорам, 80 г/л + амінопіралід, 17 г/л
Упаковка, Тара 5 л
Культури що обробляються Ріпак, Гірчиця
Доставка і оплата
Умова оплати 100% оплата на рахунок
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Лічільник