ЗЗР - Насіння. Куплю - Продам
Відкрита група · 2 496 учасників
Приєднатися до групи
Група створена для оголошень про продаж та купівлю: Насіння Соняшника, кукурудзи, та інших культур, мікродобрив, гербіцидів, фунгіцидів, інсектицидів,...
 
Курс Валют
Погода
Погода
 

Фітосейф "Зерновий"

58.75 грн.
Виробник: НКФ Деметра
Модель: добрива
Наявність: 1200

Швидке замовлення

Будь ласка вкажіть номер телефону для того, щоб ми могли з Вами звязатись

Фітосейф Комби Микс для зернових культур, бобових та овочевих культур. БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА, уточняйте у менеджера.

Склад ФІТОСЕЙФ КомбіМікс Зернові, Бобові, Овочі

(N - 3,0-3,6%, P2O5 - 30-38 мг/л, K2O - 2,2-3,0 мг/л, S - 2,0-2,6мг/л,  Mg - 300-330 мг/л, Ca - 2,5-3,5 мг/л, Si - 1190-2010 мг/л, Cu - 240-260 мг/л,  Fe - 290-310 мг/л, Zn - 350-370 мг/л, Mn - 530-550 мг/л, B - 790-810, Mo - 5,0-15,0 мг/л)

Норма витрат

1л на 1 Га 2 рази на сезон

Час обробки Фітосейфом

Пшениця у фазі кущіння до виходу у трубку, можливе внесення із пестицидами. але бажано провести тестове змішування, друге внесення після цвітіння, можливо із внесенням інсектицидів (провести тест на змішування)

Опис Фітосейф

ФІТОСЕЙФ це складне мінеральне добриво, яке містить у собі макро та  мікроелементи, розроблено 3 марки в яких з комбіновано вміст та кількість елементів відповідно до потребам кожної культури, Марка Універсальна можливо використовувати  і для інших культур, соя, горох, буряк, ріпак, овочеві тощо.

Цікава відмінність нашого добрива Фітосейф, це азот з'єднаний по принципу КАСу, завдяки чому ми отримуємо азот у трьох формах: Амонійній, Нітратній і Сечовині, цю суміш ми об'єднуємо в спеціальних фабричних реакторах в одну молекулу, це дає змогу надати рослині рівномірне та поступове харчування, тому як молекула дає можливість працювати поступово Амонійна в один крок, Нітратна в два кроки, сечовина в три кроки, завдяки чому ми відмежовуємо рослину від "переїдання і навантажування" азотом за один раз, тоді культура почувається стабільно та не відчуває стресів.

Купити Фітосейф можна в Дніпрі (колиш. Дніпропетровську), Павлограді, Новомосковську, Києві, Полтаві, Харкові, Сумах, Запоріжжі, Херсоні, Миколаєві, Одесі, Кривому Розі, Кропивницького (колишньому Кіровограді), Тернополі, Хмельницьку, Вінниці, Харкові, Ужгороді, Мукачеві, Хмельницькому, Вінниці, Нікополі та інших містах України де є такі перевізникі, як Нова пошта, Делівері, Інтайм тел для контактів:

 067-383-83-76, ☎ 050-383-83-76, або зробіть замовлення через форму Швидке замовлення, ми чекаємо на ваші запитання та замовлення!

Микола Л****ц 09 Oct 2018
5  5 !
Ми у цьому році брали Фітосейф на кукурудзу і сонях, показав себе добре, як на мою думку був контроль то різниця в 3 центнера есть, а це вже окупляє затрату.

Semen R*****n 25 Aug 2018
5  5 !
покупал Фитосейф для зерновых в этом сезоне, вносил один раз совмесно с Китайским Гранстаром и Дикамбой, во время кущения, на 6 день у пшеницы стал насыщеней зеленый, контроля не делал, результатом доволен, качество зерна получилось отличное, по урожайности 28 ц с Га. Брал 100 л Фитосейфа по цене 50 гривен, цена не плохая, в следующем году тоже буду брать, но буду добавлять карбамид, сухой гумат, и протравку фунгицидами недорогими и стимулятор роста.

Написати відгук

Ваше Імя:


Ваш Відгук: Увага: HTML не підтримуєтся! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код вказаний на мал.:
Мітки:

Швидке замовлення
Будь ласка вкажіть номер телефону для того, щоб ми могли з Вами звязатись