0
0
0

АУ Продюсер 50 шт насіння кавуна

Відгуки:
(0)
  • Код товару: LSCAV50
  • Наявність: В наявності
38.00грн.
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо

АУ Продюсер 50 шт насіння кавуна 

Кавун АУ Продюсер — сорт кавуна, виведений в США. Період вегетації становить в середньому 75 днів. Призначений для вирощування як для власного вживання, так і на продаж у великих масштабах.

Кавун сорту АУ Продюсер дає округло-овальні плоди масою 8–12 кг. М'якоть має насичений червоний колір, шкірка гладка, зі світлими смугами. У стиглих плодів товщина кірки становить не більше 1 см. Пагони кавуна товсті, міцні, листя великі, насиченого зеленого відтінку. До переваг сорту можна віднести:

Висока схожість насіння (до 99%),

Ранньостиглість — плоди готові до збору через 75-80 днів,

Солодка м'якоть містить до 12% цукру,

Хороша стійкість до багатьох грибкових захворювань,

Вирощування у відкритому ґрунті і теплиці,

Хороша транспортабельність на великі відстані, тому сорт часто вирощують на продаж.


При правильному вирощуванні сорт дає хороший, стабільний врожай. Плоди можуть тривалий час лежати, не втрачаючи смакові якості і зовнішній вигляд.


Технологія вирощування кавуна АУ Продюсер

Кавун АУ Продюсер, вирощування якого рекомендується в жарких, південних районах України, любить відкриті сонячні ділянки. При вирощуванні сорту в більш прохолодних регіонах рекомендується вкривати посіви агроволокном або вирощувати в теплиці.


Рекомендований тип ґрунту для вирощування кавуна — супіщаний. На кислому, неокультуреному ґрунті рости культура не буде. Для кращих сходів рекомендується висівати кавун насінням на розсаду з використанням плівкового укриття — так він виростає на 10–20 діб раніше, ніж при посіві в ґрунт. Під час проростання температура вдень повинна бути на рівні 20–25 °С, вночі — 16–18 °С. Після появи сходів температуру трохи знижують. Приблизно за 2 тижні до пересаджування розсади її починають загартовувати. Рекомендований вік розсади для пересадки — 24–28 днів.

При прямому посіві в ґрунт схема посадки така: 1,5×60 см. Відстань між рядами необхідно залишати не менше 1 м. Насіння заглиблюють в ґрунт на 3–5 см.

Особливості догляду

Кавун АУ Продюсер, ціна на насіння якого дуже прийнятна, відрізняється засухостійкістю. Тому на стадії утворення зав'язей рослини поливають вранці і ввечері; під час цвітіння — 1 раз в 4–5 днів, а на стадії дозрівання плодів рекомендується зовсім припинити зрошення.

Що стосується підживлення, після утворення зав'язей рекомендується проводити підживлення мінеральними добривами 1 в тиждень (після дощу або поливу). Особливо потрібні кавуну фосфорно–калійні добрива.

Якщо рослини вразили шкідники (баштанна попелиця, павутинний кліщ), уражені листя і стебла видаляють і знищують. В якості профілактики рекомендується регулярно оглядати рослини і обприскувати їх засобами захисту.

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Лічільник