0
0
0

Актара 1,4 грам

Хіт Продаж!!!
Відгуки:
(2)
  • Виробник: Syngenta
  • Код товару: інсектицид
  • Артикул: IAKT14SYN
  • Наявність: В наявності
12.00грн.
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Діюча Речовина: тіаметоксаму 250 г/кг
Платна: Нова пошта, Justin, Укрпошта
Препаративна форма: Водорозчинні гранули
Упаковка, Тара: пакет 1,4 гр
Краiна : Швейцарія
Тип Препарату: Інсектицид проти шкідників
Цільовий об`єкт: Колорадський Жук, Попелиці
Сектор застосування: Сад та город

Актара® — системний інсектицид нового покоління, має високу ефективність і швидко діє (протягом 15 хвилин) незалежно від погодних умов. Актара® гарантовано захищає рослини протягом 24 днів, що на 6–7 днів довше, ніж інші інсектициди. Актара® захищає також молоді пагони, які з’явилися після обробки, завдяки високій розчинності й рухливості діючої речовини в рослині. Діюча речовина препарату рухається по рослині тільки вгору (апікально) по ксилемі і не накопичується в бульбах, овочах та плодах, які формуються з відливом пластичних мас по флоемі. Препарат належить до класу малотоксичних речовин (ЛД50>5000 мг/кг).

Актара® зареєстровано для обприскування рослин, а також для замочування розсади томатів, капусти, солодкого перцю і баклажанів, обробки бульб картоплі перед посадкою.

Норми використання:


Методи Застосування препарату

Для захисту від ґрунтових (дротяники, капустянка, личинки хрущів), ранньовесняних листогризучих (колорадський жук, хрестоцвіті блішки, довгоносики), сисних (попелиці, трипси, цикадки) та інших шкідників розроблено способи ґрунтового застосування Актара®, які мають суттєві переваги:

• тривалий захисний період — 60–100 днів;
• погодні умови (дощ, температура повітря, сонячна інсоляція) не впливають на ефективність дії;
• оптимальний захист від переносників вірусних хвороб;
• безпека для людей і навколишнього середовища;
• нетоксичні для бджіл і корисної ентомофауни;
• препарат не зносить на сусідні ділянки.

Обробка бульб картоплі перед посадкою. Пакет 6 г розчинити у 0,3–0,5 л води. Висипати бульби на плівку і рівномірно обприскати робочим розчином та ретельно перемішати. Протруєні бульби висадити відразу після обробки.
Замочування коріння розсади овочевих культур. Для замочування кореневої системи овочевих культур треба приготувати 0,2-процентний розчин препарату. Для цього упаковку 1,4 г розвести в 0,7 л або упаковку 6 г у 3 л води. Перед висадкою в 1 л розчину замочують 200–250 рослин розсади протягом щонайменше 1,5–2 годин. Краще робити це заздалегідь за 12 годин до висадки. Робочий розчин, який залишився, розвести до 10 л і використовувати для поливання рослин після посадки. Час захисної дії — 60–70 днів. При вирощуванні розсади в спеціальних касетах або горщечках замочування проводять за 24 години до висадки розсади в поле. Для цього касету занурюють у робочий розчин Актара® у концентрації 0,2 % на 10–15 секунд.
 
Полив овочевих культур. Поливають 0,2-процентним розчином Актара® під рослину з розрахунку 30–50 мл/рослину. Найкращий захисний ефект досягається при поливанні розчином Актара® під час висадки або через 3–5 днів після висадки розсади та її укорінення. Для поливу використовують мірну склянку або обприскувач без розпилювальної насадки.
 
Полив ягідних і плодових культур. Поливають 0,2-процентним розчином Актара® з такого розрахунку: полуниця — 30–50 мл/рослину, ягідники (смородина, аґрус, малина) — 150– 200 мл/кущ, плодові — 1,5–2,0 л/дерево.
 
Захист плодових культур і полуниця при весняній висадці (ґрунтова бовтанка). Для захисту саджанців і флянців полуниці при висадці готують ґрунтову бовтанку в пропорції 1 л води + 30 г Актара® + 1 кг глини й 1 кг чорнозему. Цю суміш розраховано на 15–20 саджанців або на 25–30 флянців. Корені саджанців або флянців занурюють у суміш і висаджують у ґрунт.

ЯБЛУНЯ 1,4 2–5 л Яблуневий квіткоїд, попелиці, яблуневий плодовий пильщик, брунькові довгоносики

ХВОЇНІ рослини полив 0,25% (25 грам на 5 л води) розчином під корінь, Личинки хрущів, ковалики (дротяники), піщаний мідляк, кравчик–головач, капустянки.

Купити Актару можна в Мелітополі, Харкові, Дніпрі, Маріуполі, Токмаку Запоріжжі, Полтаві, Новомосковську, Павлограді, Одесі, Миколаєві, Кривому рогу, Кіровограді, Києві, Кременчуці, Кропивницькому, Хмельницькому, Тернополі, Хусті, Ужгороді, Львові та інших населених пунктах де є такі перевізники, як Делівері. та інші перевізники вашого міста. 

Теги: Актара, Попелиці, колоражський жук,

Характеристики
Загальні
Діюча Речовина тіаметоксаму 250 г/кг
Препаративна форма Водорозчинні гранули
Упаковка, Тара пакет 1,4 гр
Краiна Швейцарія
Тип Препарату Інсектицид проти шкідників
Цільовий об`єкт Колорадський Жук, Попелиці
Сектор застосування Сад та город
Доставка і оплата
Платна Нова пошта, Justin, Укрпошта
Безкоштовна Кур`єром по м.Дніпро, м.Новомосковськ
Відгуки (2)
Марина
Марина
10.10.2021
Актара очень хороший и безопасный инсеткицид, и он рабочий, срособен охранять картофель от колорадского жука практически до месяца, да жуки действительно не валяться сразу, они просто перестаяют питаться, и сидят как укращение на ваших растениях, но при этом минуточку вы не нагружаете свой картовель ядами дополнительно!
Олена
Олена
27.07.2021
Колись я взяла Актару в Зеленому світі, оригінал 100% обробила картоплю і через декілька, а ті жуки як сиділи так і сидять, я пішла в магазин, а там як раз був представник, який сказав, що жука виключаеться система харчування і він вже на їсть і помре згодом від голоду, а якщо бажаете, щоб жук скоріше впав треба обробляти більш сильним дво компонетним Ампліго називаеться, але буде більше хімічної навантаженості на рослину, Актара тримаеться в рослині 24 дні і менш шкідлива для людини і рослини
Відповідь адміністратора
Олена дякуємо за розвернуту думку і відгук!

Лічільник