Про Нас ІМ ЗУмагро

Графік роботи:
 
он - лайн замовлення ми приймаємо цілодобово, відправка по робочих днях з 9-00 до 17-30
 
Так як ми новий інтернет магазин насіння поштою по Україні, ми будемо намагатися надати Вам найкращу продукцію за цікавими цінами. ми завжди раді вислухати ваші пропозиції і побажання, це дасть нам можливість совершенствоватся і пропонувати Вам не тільки якісний товар але і відмінний сервіс! ваші побажання надсилайте нам на пошту інтернет магазин насіння info@zumagro.ua або скористайтеся формою Зв'язатися з нами (внизу сайту) і ми вам передзвонимо або відповімо по емайлу.
 
 
 Переваги нашої компанії насіння поштою по Україні - Зумагро
 
1.Тількі оригінальні засоби захисту рослин для городників та фермерів
 
Це дасть Вам можливість отримувати відмінні сходи і врожаї на ваших грядках,
дуже багато продають підроблених саморасфасованих продуктів, та не рідко
хочеться заощадити, але ж ви вкладаєте не тільки гроші в насіння але і свій гігантського
працю протягом дачного чи фермерського сезону, і хочеться отримати саме відмінні результати!
і саме наш магазин запевнять Вас що ви будете отримувати тільки оригінальний новий товар зі складу.
 
2.Зручність Вам не потрібно йти в магазин насіння або їхати на базу за містом, не відволікатися на зазвичай назволівих продавців, і на їхні запитання: Вам щось підказати ?, а ще гірше - брати це будете? але ж поки потрібно просто подивитися, спокійно прочитати інструкцію, а вже потім приймати рішення потрібно це нам чи не потрібно, в нашому інтернет магазині ви можете спокійно це робити скільки душі завгодно, а якщо у Вас виникнуть додаткові питання, і ви захочете поспілкуватися з живим людиною томожете передзвонити нам (до речі у нас рабоатет функція зворотний дзвінок) Вам просто потрібно набрати нас і скинути дзвінок, як тільки менеджер звільнитися він Вам передзвонить.
 
3.Безкоштовна доставка - за умови 100% передоплати, більш детально прочитайте розділ про доставку та оплату
 
4.Покупка без регестрації, спрощена форма замовлення - коли ви вбиваєте в пошук купити засоби захисту рослин, мікродобрива, тощо в Україні ви розраховуєте не тільки на якість продукції але і на простоту замовлення і ми для Вас зробили якомога простішу форму замовлення, прибрали обов'язкову і тяжку регестрации на відміну від інших магазинів, форма замовлення максимально проста, навіть якщо щось нам буде не ясно з вами зв'яжеться наш менеджер і уточнить деталі доставки.
 
5.Купляти у нас безпечно, ми юридична особа з зарегістрованной торговою маркою, Зумагро бере участь в агро виставках, ми постійно на виду